KONST / Litografier / Färglitografi 13862151
nr 1386 2151
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, "Norrskär". Motivet: 38x46, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:05:18
21/3 12:59:31
22 mar
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö